Domy do 200 000 EUR

 

MAR103/RD/VIR Velký dům ve dvou patrech. V přízemí se nachází velký obývák a kuchyňka, krytá tersa, která je prosklena a koupelna. Výcho na zahradu. Na zahradě je venkovní seezení s venkovní kuchyňkou. Několik parkovacích míst a vzrostlá zeleň. V patře jsou 3 ložnice a koupelna . Velká terasa s výhledem na moře.
V suterénu domu je technická...

ID-20415146N/RD/VIR Krásný venkovský dům se prodává na jižní straně ostrova Vir, v části Prezida na jižní straně.
Nachází se v ideální poloze, 100 metrů od pláže, klidné ulice. Ideální místo pro dovolenou .
Dům má 90 m2 obytného prostoru, který se skládá ze dvou ložnic, koupelny a otevřeného obývacího pokoje s kuchyní a jídelny, ze které je krytá...

ID: MAR42/RDř/VIR Nabízíme k prodeji patrový řadový domek na samostatném oploceném pozemku. Přízemí je otevřené s vysokým stropem - obývací pokoj, kuchyně, spižírna a koupelna. V patře jsou 2 pokoje, koupelna a vestavěná skříň. Dům je k prodeji kompletně zařízený.

MAR/RD/VIR Krásný rodinný dům k prodeji, 130 m2 obytného prostoru a pouhých 150 m od moře a pláže. Nachází se na jižní straně ostrova a skládá se z obývacího pokoje s terasy, kuchyně, předsíně, 1 ložnice, koupelny a komory. V patře jsou 3 ložnice, chodba, koupelna a velká terasa. Dům je dobře rekonstruován, má vestavěné dveře z PVC,...

Mar 97/RD/VIR Nabízíme k prodeji nově postavený dům se dvěma ( čtyřmi 1KK( samostatnými apartmány o velikosti 2+kk - 55 m2. Každý apartmán lze ještě rozdělit na dva apartmány 1KK, jelikož jsou tam celkem 4 kuchyňské linky a 4x koupelna . Nový dům je postaven na zahradě o velikosti 150 m2. Dům je oddělen od druhého domku plotem.
Tato...