Komerční  nemovitosti - apartmánové domy 

 

Vážení klienti,

v případě prohlídek s naším makléřem : Všechny Vám prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% (+ DPH) provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % (+DPH) z kupní ceny za právní servis.

Podrobnější informace o nemovitostech např. polohy nemovitosti, je možné pouze s podepsaným dokumentem o zprostředkování.

Tento dokument Vás zavazuje, pokud si Vámi vybranou nemovitost nemovitost koupíte, Kupní smlouvu uzavřít přes naši realitní kancelář nebo našeho partnera. Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.

ID : 5APT/VIR Dovolujeme si Vám nabídnout nové apartmány v 1. řadě od moře v oblasti města Vir na ostrově Vir, který je spojen s pevninou mostem. Jedná se o luxusní vilu v kategorii 4 hvězd, která se skládá z 5 apartmánů - jedoho třípokojového v přízemí a čtyř dvoupokojových apartmánů na prvním a druhém poschodí, všechny s úchvatným výhledem...