Prodáno!2 domy s bazénem na Viru     

25.08.2021

MAR2RD/43/VIR K prodeji jsou dva nově zrekonstruované atraktivní domy - přízemí na ostrově Vir, okres Pedinka. Nachází se ve velmi atraktivním místě na ostrově, pouhých 200 metrů od moře s otevřeným výhledem na jižní a Zadarské ostrovy. Nemovitost je udržována s vynikajícími výsledky. Jsou ideální pro jedinečnou dovolenou ve zcela relaxační atmosféře ostrova.

Jeden dům byl postaven na pozemku o rozloze 600 m2, z toho 199 m2 obytné plochy, 351 m2 zahrady a 50 m2 bazénu. Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, koupelny, terasy, garáže a 4 parkovacích míst.

 Druhý dům postavený na 438m2 pozemku, z toho 144m2 obytného prostoru je rozdělen na dva dvoupokojové apartmány a 294m2 půdy. Obsahuje také 4 parkovací místa a každý apartmán se skládá ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, koupelny a terasy.

Nemovitost je na prodej plně zařízená, uklizená a zachovaná, jak je vidět z přiložených fotografií.

V bezprostřední blízkosti je dobře udržovaná zátoka Pedinka a všechny ostatní krásné pláže jsou nedaleko. Obchod s potravinami, restaurace a pekárna jsou ve vzdálenosti sto metrů. Ostrov Vir je známý svými prestižními výsledky turistických pobytů v Chorvatsku a má velmi pozitivní dojem z pobytu turistů.

Veškeré vybavení, které potřebujete k životu, najdete v centru ostrova. Město Zadar je 25 km daleko a letiště Zemunik je 32 km daleko.