PRODÁNO!!Apartmán na Viru novostavba                 Cena : 102 000,-EUR

29.03.2021

MAR274/VIR 4 Byty na prodej v nové budově na ostrově Vir.  2 byty jsou v přízemí, k těm náleží předzahrádka a dva byty v patře k těm náleží velká střešní terasa, která je přístupná z chodby. 

 Byt se nachází v centru ostrova a je blízko veškeré občanské vybavenosti potřebné k bydlení. Byt má dvě ložnice, jedna ložnice má 7,25 m2 a druhá 8,47 m2, obývací pokoj, jídelna, kuchyň a chodba 23,75 m 2 a koupelna 4,49 m2, celková obytná plocha 50m2. Má také balkon  5,76 m2 a střešní terasu s částečným výhledem na moře a parkovací místo.

Byty se prodávají zařízené nábytkem. 

 Byt je vynikající konstrukce a nachází se v blízkosti centra a veškerého potřebného vybavení. Vzdálenost od moře 400 metrů. Klidné místo ideální pro špičkovou dovolenou. Napojení na městský vodovod. Vlastnictví a veškerá potřebná dokumentace v pořádku. Vir je jedním z turistických center Zadarské župy, jen 25 km od Zadaru a 35 km od letiště Zemunik. 

Díky křišťálově čistému moři a dokonalým plážím je Vir cílem pro vás, pokud hledáte příležitost investovat, relaxovat nebo chcete změnit své životní prostředí. Ostrov Vir je během turistické sezóny obohacen o velké společenské a zábavné programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými cíli, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. 

Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Queen's Beach.

Dům je v Zeleni nedaleko centra, vodovod  a kanalizace.