Apartmány ve výstavbě -Vir     Cena: 142 000,-EUR

04.07.2020

Dvoupokojový byt na prodej v malém bytovém domě moderní a kvalitní stavby na ostrově Vir,  Bobovik. Byt bude k dispozici v létě  roku 2020.

Čistá obytná plocha činí 62 m2. 

V bytě jsou dvě ložnice, z nichž jedna je hlavní ložnice se samostatnou koupelnou a druhá koupelna je zvláště přístupná všem. V koupelně je podlahové topení. Skládá se  z kuchyně s jídelním koutem a obývacího pokoje. Každý apartmán má 2 parkovací místa.

Antracitová okna s moskytierami.  Fasáda bude bílá a chaty budou oblečeny z přírodního kamene (travertinu). Také schody budou oblečeny do kamene. Na terasách je plot z tmavého skla o tloušťce 16 mm s tvrzeným sklem.

Budova je cca. 

Ostrov Vir je obohacen o skvělé společenské a zábavní programy během turistické sezóny, něco zajímavého pro každého. Je spojen s turistickými loděmi s dalšími turistickými cíli, jako jsou slavné křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telascica atd. Město Zadar je cca. 25 km a letiště v Zadaru cca. 32km. Nedaleko jsou také město Nin, které je zdobeno historickými památkami, a písečná pláž Queen's Beach.