Apartmáový dům s 8 apartmány Lučica Cena: 650 000,-EUR

01.03.2021

PŘIPRAVUJEME : Samostatný dům k prodeji na severní straně ostrova Vir, oblast Lučica.

Dům se skládá z přízemí a dvou podlaží obytné plochy 283m2, dvora 246m2. Dům má také dva vchody, jeden na každé straně.

 Na jedné straně domu v přízemí jsou dva apartmány s jednou ložnicí, sklad, zásobník na stroj, topení, 

 V prvním a druhém patře je pohodlný byt se dvěma ložnicemi. Ve druhém vchodu v přízemí se nachází garsoniéra, apartmán s jednou ložnicí a skladem a v prvním a druhém patře také jeden byt se dvěma ložnicemi. Každý apartmán má balkon a koupelnu. Ve dvoře domu je možné zaparkovat čtyři vozidla a má také pozemek, za nímž je možné zaparkovat zbytek vozidla.

 Dům má v současné době nádrž a septik a brzy bude napojen na městský vodovod a kanalizaci. Moře a krásná pláž jsou přístupné přímo z ulice, cca. 70 m od domu. Stravovací zařízení se nachází na pláži a v bezprostřední blízkosti jsou obchody, pekárny a čerpací stanice. 

Všechna ostatní zařízení se nacházejí ve středu ostrova (lékárna, klinika, škola, školka, další obchody a restaurace, ..). 

Ostrov Vir je během turistické sezóny obohacen o velké společenské a zábavné programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými cíli, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Queen's Beach.