Cena : 128 000 EUR             APT 2KK na Viru jižní strana, částečný výhled na moře

11.09.2023

 ID: 1893 Byt 2KK  na prodej na jižní straně ostrova Vir.

Nachází se v prvním patře domu, kde jsou celkem 4 bytové jednotky. Skládá se ze vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyní, ložnice, koupelny a zastřešené terasy.

Byt je kompletně zařízený a prodává se jako takový. Dále k němu náleží parkovací stání 14,50 m2

Vzdálenost k moři je cca 500m.

Dokumentace v pořádku, možná dohoda

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je ozdobeno historickými památkami, stejně jako písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.