Cena : 160 000 EUR            APT 3KK na Viru

09.05.2023

ID: 1702 Byt na prodej blízko centra ostrova Vir, cca. 600 m. Nachází se v 1. patře menšího bytového domu. Veškerá občanská vybavenost pro život a turistiku (obchody, restaurace, MHD, pošta atd.) je v dosahu 200-300m.

Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, koupelny a dvou ložnic, plocha uzavřené části je 36,81 m2 a lodžie o celkové ploše 12,21 (započtená plocha bytu je 45,97 m2) .

Bytový dům, čistá nemovitost. Proud regulovaný kontrolními měřidly, probíhá odpojení na vlastní připojení. Voda ze studny, drenážní septik.

Ostrov Vir je jednou z nejatraktivnějších destinací na Jadranu. Obsahuje četné pláže a čisté moře. Ideální pro dovolenou a turistiku. Je velmi dobře spojen se zbytkem zadarského souostroví, Kornati, Paklenice a dalších atrakcí.

Zadar je jen 25 km daleko. Super vymožeností je blízkost letiště Zemunik, které spojuje tuto část chorvatského pobřeží s mnoha zeměmi Evropy a světa.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.