Cena : 359 000 EUR          Dům se 3 APT na Viru + garáž

30.05.2024

ID: 2097 Dům se 3 byty na prostorném pozemku na ostrově Vir je na prodej. Jedná se o dům, který je z jedné strany nižší a z druhé strany do patra. 

Dům se nachází na pozemku o velikosti 489 m2. jeden apartmán má obývací pokoj, kuchyň, dvě ložnice, koupelnu a krytou terasu.

Druhý apartmán je studio s pokojem a koupelnou. Třetí apartmán v prvním patře má obývací pokoj. kuchyně, ložnice, koupelna a krytá terasa.

K domu dále náleží garáž 30m2 a sklep.

Vzdálenost do centra ostrova je cca 5 minut snadné chůze. Vzdálenost od první pláže je 500 m.


Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je ozdobeno historickými památkami, stejně jako písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.