Cena : 130 000 EUR            Dům ve Vrsi, u Zadaru  k adaptaci

19.05.2023

ID: 1722 Dům na prodej v Vrsi.

Nachází se v klidné čtvrti a blízko centra města. V přízemí domu se nachází kuchyně, jídelna a čtyři pokoje, které sloužily jako krčma. Vnější schodiště vede do prvního patra domu, kde jsou čtyři ložnice. Dům je napojen na elektřinu a je nutné provést instalaci vody. Vlastní cisterna je umístěna ve dvoře. Dům je nutné kompletně upravit a vzhledem ke klidné lokalitě představuje ideální příležitost pro investici. Vzdálenost od moře cca 1,5 km.

Dokumentace je v pořádku.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.