Cena : 204 000 EUR    dvojdomek levá část, na Viru, blízko pláže, 2 APT 

31.12.2023

ID: 1635 Prodej dvojdomu v klidné části  na ostrově Vir.

Skládá se ze dvou  bytů 3KK V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, koupelna a dvě ložnice. Vnější kryté schodiště vede do prvního patra, kde je byt se dvěma ložnicemi, kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem a koupelnou. Má přístup na prostornou a krytou terasu.

Voda je využívána z jímky a odpad je septik. V ulici je zaveden městský vodovod a kanalizace, takže je možné jej napojit i na objekt.

Vzdálenost od moře cca 350 metrů. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost pro každodenní život i dovolenou.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.