Cena : 297 520 EUR              Luxusní APT 1. řada k moři (B)Privlaka se zahradou

16.05.2024

ID: 1977 Nabízíme k prodeji luxusní byt v mimořádně atraktivní lokalitě. Nachází se v Privlace, místě nedaleko města Zadar. Lokalita je velmi oblíbená, v okolí jsou nově postavené rekreační vily a menší obytné budovy. Je velmi tichý, ideální pro odpočinek. V bezprostřední blízkosti je obchod, restaurace a MHD. Pláž je přímo před objektem, bez velkého množství lidí a extrémně čisté moře.

Byt je orientován na jih, bohatý na denní světlo. Odtud můžete vidět jeden z nejkrásnějších západů slunce. ¨

Byt  B - Přízemí 

Velikost : 82, 35 m2.  Byt se skládá z kuchyně s jídelnou a otevřeného obývacího pokoje se vstupem na pohodlnou terasu s výhledem na moře, dvou ložnic s balkony, koupelny, komory a zahrady. Má venkovní parkovací stání. Je vybaven klimatizací.

Nemovitost byla postavena podle nejnovějších stavebních norem, což znamená vysokou kvalitu stavby.

Předání a dokončení  bytu 6/2024 

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.