Cena : 530 000 EUR        Zadar -Luxusní apartmán mezonet se střešní terasou TOP

02.02.2024

ID: 1409 Luxusně zařízený penthouse s výhledem na otevřené moře je na prodej

. Byt se nachází v menším bytovém domě postaveném v roce 2020, má 2 venkovní parkovací stání. Nachází se ve velmi vyhledávané, elitní čtvrti města Zadar, v blízkosti pláží a všech zařízení nezbytných pro život a turistiku.

Skládá se z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, chodby, terasy s výhledem, koupelny, WC a dvou ložnic v 1. patře. Vnitřní schodiště vede do 2.NP, kde je prádelna a výstup na střešní terasu 93,43m2. Terasa je ideální pro klid a vychutnání si krásného západu slunce. Má také jacuzzi a gril. Byt se prodává kompletně zařízený kromě osobních věcí. Celková plocha bytu je 211,24 m2, čistá plocha 118,19 m2. Podlahové vytápění v kuchyni a koupelně, sítě proti hmyzu na oknech a klimatizace v každé ložnici a obývacím pokoji.

Výborná investice do turistického pronájmu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.