Cena : 122. 272 EUR              moderní apartmán na viru, 90 m od moře, jih

31.05.2023

ID: 1681 Prodej bytu v přízemí malého obytného domu na jižní straně ostrova Vir. Objekt bude napojen na městský vodovod a kanalizaci. Nachází se na vynikajícím místě, pouhých 90 m od moře a krásné pláže s doprovodným zařízením. Velikost :  38,21 m2 Byt nemá výhled na moře. 

Plánované dokončení stavby do konce roku 2023.

Byt se skládá z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, ložnice, koupelny, zahradka mini a parkovacího místo.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.