Cena : 165 000 EUR              Byt 3KK  na Viru, Novostavba s krovní terasou, Výhled na moře

15.05.2024

ID: 2024 Byt se  střešní terasou je na prodej v centru ostrova Vir. Nachází se v menším bytovém domě s celkem 4 byty. Nachází se v 1. patře a náleží k němu polovina střešní terasy ve 2. patře budovy. Dále k bytu náleží 1 parkovací místo. Nemovitost je napojena na městský vodovod a kanalizaci.

Byt se skládá z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, terasy, dvou ložnic, koupelny a vstupní haly. Je kompletně zařízený a jako takový se prodává.

Dokumentace je v pořádku, na ceně je možné se dohodnout. Vzdálenost k moři je 600-700 m na severní straně ostrova, stejně jako na jih, pláž Jadro. Veškerá občanská vybavenost nezbytná pro život a turistiku se nachází v bezprostřední blízkosti.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.