Cena : 175 000 Eur            Novostavba byt 2kk 70 m od pláže

25.01.2024

ID: 2088 Nově postavený byt na prodej na ostrově Vir, 70m od moře na ostrově Vir.

Byt se nachází na jižní straně ostrova a nedaleko písečné pláže Radovanjica.

Byt se nachází v 1. patře a má 45 (44,81) m2 užitné plochy (celková užitná plocha se všemi bočními částmi a příslušenstvím je 63,38 m2. Skládá se ze vstupní chodby, jedné ložnice, kuchyně s obýv. pokoj a krytá lodžie 6,60 m2, obklopená velkým tvrzeným sklem. Byt má společné schodiště, které sdílí se sousedním bytem.

Dále k němu náleží jedno parkovací stání, soukromý dvůr 9,29 m2 vydlážděný dlažebními kostkami a společná část dvora a zeleň. V ceně bytu je 1/12 (165m2) zpevněné soukromé příjezdové cesty.

Rehau PVC truhlářské, bílé, dvouvrstvé sklo, s protisluneční ochranou, žaluzie a sítě proti hmyzu, Žaluzie na posuvné stěny jsou poháněny elektromotory. Apartmány mají 380X 220 velké skluzavky Rehau Synego s moskytiérami.

Vstup do bytů je zabezpečen protipožárními a proti vloupání, interiérové ​​pokojové dveře v bílé barvě jsou vyráběny na míru s masivními dřevěnými zárubněmi. Plochá střecha je tvořena 15 cm izolací, parozábranou a krytem z říčních oblázků. V bytě je multisplitový systém vytápění a chlazená klimatizace, venkovní jednotky - namontované na střeše, vnitřní jednotky jsou umístěny v obývacím pokoji a v ložnici. V obývacím pokoji a ložnici je TV přípojka. Koupelna je plně zařízena, má moderní design, vestavná rychlovarná konvice Geberit s bílými tlačítky, sprchový kout z tvrzeného skla s černými profily, baterie Aquastil, mělká vana z litého mramoru, černé armatury v koupelně. WC je závěsné bezokrajové WC ve stylu Rimles se zpomalovacím sedátkem. Koupelna je vybavena umyvadlem, skříňkou a ledovým zrcadlem, tedy vše kromě pračky.

Stěny jsou omítnuty cementovo-vápennou omítkou. Stěny jsou vymalovány bílou barvou. Rofix fasádní, silikon, 8 cm. Podlahy jsou keramické. Chodba je vybavena systémem odvodu kouře pro případ požáru. V bytě je další šachta s redukčním ventilem, kde je možné regulovat tlak vody v bytě.