Prodáno !Cena : 310 000 EUR        Petrčane menší domek  30 m od pláže

22.04.2023

ID: 1674 Na prodej přízemní  dům / chata, druhá řada od moře a krásná upravená pláž.

Dům se skládá z chodby, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, koupelny, dvou toalet a dvou pokojů. Má přístup na prostornou terasu s výhledem na moře. Dvůr je upravený, má parkovací stání a zahradu. Na dvoře je gril. Všechny pokoje jsou klimatizované. Menší domek, k rekonstrukci. 

Zastavěná plocha  76,00 m²  Pozemek : 248,00 m²

V bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost potřebná pro rodinný život i pro turistické účely.

Dokumentace je v pořádku.

Petrčane je krásné městečko nedaleko Zadaru s dlouholetou turistickou tradicí. Krásné pláže v okolí, různá zařízení během turistické sezóny.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.