Cena : 279 000 přímo u pláže s krovní terasou  Luxusní apartmán TOP !!! na Viru, jižní strana  

08.07.2024

ID: S3RAD Byt 3KK vna prodej  1. NP - 30m od moře na ostrově Vir se zahradou. Velikost 52,51 m2 + krovní terasa 52,50 m2 + zahrádka 4,90 m2 + 2 Parkovací místa. =  celkem 134,91 m2. 

Byt se nachází v přízemí domu, ve kterém  jsou celkem 4 bytové jednotky. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, dvou ložnic, koupelny.

Poloha apartmánu je vynikající, je vzdálen pouhých 30 m od krásné oblázkové pláže. Obchody, restaurace a centrum se nachází v bezprostřední blízkosti.

Další byty v nabídce v tomto domě. 

2 parkovací místa. 

ZAŘÍZENÍ

- PODLAHOVÉ TOPENÍ V KOUPELNĚ S DIGITÁLNÍM TERMOSTATEM

- KLIMATIZACE V KAŽDÉM POKOJI A OBÝVACÍM POKOJi (Wi-Fi OVLÁDÁNÍ)

- SÍTĚ PROTI KOmářům ELEKTRICKé  ŽALUZIE NA VŠECH OTVORECH

- ŠPIČKOVÁ SANITÁRNÍ VYBAVENÍ (Grohe, Laufen, Kolpa, Aquastil)

- PREMIUM KERAMICKÉ OBKLADY RETIFIKOVANÉ (laserem řezané hrany), rozměry 120x60 cm a 60x60 cm

Ostrov Vir je obohacen  během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je ozdobeno historickými památkami, stejně jako písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.