Cena : 165 000 EUR             RD na Viru, blízko centra, klidná lokalita

31.05.2023

ID: 1735 Dům s prostornou zahradou na ostrově Vir je na prodej.

Nachází se na pozemku 444m2 a skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, dvou ložnic a koupelny.

Venkovní schody vedou do prvního patra domu kde je půda, kterou lze zrekonstruovat a zařídit na menší byt.

V domě je městská voda a kanalizace. Samotný dům se nachází v centru ostrova Vir a v blízkosti jsou všechna potřebná zařízení pro pobyt.

Je nutná investice.


Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.