PRODÁNO                           Dům k rekonstrukci                 Cena : 295 000,-EUR 

01.01.2019


PRODÁNO !!Nabízíme k prodeji starší řadový rodinný domek přímo na pláži, který se skládá ze 3 bytových jednotek !! V  atraktivní lokalitě na jižní straně ostrova Vir.

Dům je určen k rekonstrukci.

Jedná se o dvoupatrový dům, kde jsou dvě bytové jednotky se dvěma ložnicemi a garáží a terasami + menší nižší část domu, vedlejší bytová jednotka.

Každá bytová jednotka m vlastní vstup. Garáž je přímo v domě a je možné ji využít jako pokoj v přízemí, vstup z garáže je již dnes řeše přímo do domu.

Dům se nachází na pozemku o velikostii 352 m2. Zastavěná plocha celého domu je 105 m2.

Dům je řadový.

Má opravdu atraktivní polohu, protože se nachází 10 m od pláže a jen 10 minut od centra ostrova Vir.

Na fotografiích je aktuální pohled ze zahrady domu, zahrada je zanedbaná, ale po drobných úpravách, prořezání olivovníků bude velmi atraktivní.

Má opravdu atraktivní polohu, protože se nachází 10 m od pláže a jen 10 minut od centra ostrova Vir. Dům je jednou zdí spojen se sousedním menším domkem.

Ostrov Vir je jedna z nejpopulárnějších a nejznámějších destinací na Jadranu, po celý rok je tam velmi bohatý kulturní program (v létě se zde konají koncerty, zábavy, animační programy pro děti i pro dospělé). Na ostrově je několik obchodů, restaurací, pizzerií, kaváren, lékárna ...

Ostrov Vir je s pevninou spojen mostem a je cca 20 km vzdálen od Zadaru.

Výborné dopravní spojení, v blízkosti Zadaru je dálnice, letiště.

Velkou výhodou prodeje nemovitosti je náš český realitní makléř přímo na místě v Chorvatsku.

- Provize ve výši 3% pro RK a právní servis ve výši 1% není zahrnut v ceně.