Prodáno !!Dům na Viru se 3 APT                      Cena: 250 000 EUR 

10.04.2022

Mar860/RD3APT/VIR Prodej domu se třemi bytovými jednotkami, celková obytná plocha 130m2.

Dům je  se zahradou dostačující pro parkování 3 aut

. V přízemí se nachází byt se třemi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou a krytou terasou se vstupem na toaletu a do sklepa.

 V patře jsou dva studiové apartmány se zastřešenou terasou. 

Dům se nachází v atraktivní lokalitě na jižní straně ostrova Vir, oblast Luka druhá řada k moři u vedlejší cesty. Je napojen na městský vodovod a kanalizaci. 

V bezprostřední blízkosti jsou obchody, restaurace, lékárna, klinika, veřejná doprava a pláž, která je vzdálena asi 100 m. Je plně zařízený a prodává se jako takový. Vzhledem k tomu, že se nachází na jižní straně ostrova, v blízkosti  pláže a obsahuje veřejnou městskou inženýrskou síť, nabízí mnoho výhod při výběru nemovitosti pro dovolenou a každodenní život.

 Ostrov Vir je jednou z nejatraktivnějších destinací na Jadranu. Obsahuje mnoho pláží a mořských listů. Ideální pro dovolenou a turistiku. Je velmi dobře propojen s dalšími souostrovími Zadar, Kornati, Paklenica a dalšími zajímavostmi. Zadar je jen 25 km daleko. Velkou vymožeností je blízkost letiště Zemunik, které spojuje tuto část chorvatského pobřeží s mnoha zeměmi v Evropě i ve světě.