Rezervace!!Dům na Viru 3 APT po rekonstrukci                         Cena : 325 000 EUR 

15.04.2022

Mar1099/dům 3APTVIR Prodej samostatně stojícího domu se třemi apartmány v blízkosti moře s krásnou pláží na jižní straně ostrova Vir. 

V přízemí jsou dva dvoupokojové apartmány, každý o velikosti 55 m2 a skládají se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, koupelny a terasy. 

V patře je velký třípokojový byt o rozloze 110 m2, který se skládá ze tří ložnic, dvou koupelen, kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje a pohodlné terasy.

Poloha je ideální pro příjemný pobyt na dovolené i pro turistický pronájem. Pláž je vzdálená minutu snadné chůze. V objektu je voda v jímce, která se plní dle spotřeby, septik. Městský vodovod a kanalizace jsou napojeny.

Dokumentace je v pořádku.

Ostrov Vir je během turistické sezóny obohacen o velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdáleno cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná Queen's Beach.