PRODÁNO !!Dům ve Starigrad/Tribanj/Chorvatsko                  Cena : 265 000 EUR

15.10.2019

MAR41/RD/STARIGRAD Krásný dům na prodej s fantastickým výhledem na moře v Tribanj-Šibuljina. Je to krásná nová budova. Dům se nachází v klidné lokalitě obklopené přírodou, na úpatí Velebitu a v blízkosti moře.

Dům je jen 120 m daleko a jen 10 km od národního parku Paklenica.

Skládá se z přízemí a prvního patra. Má obytnou plochu 148,23 m2 a byl postaven na pozemku 277 m2. V přízemí se nachází kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, předsíň, ložnice s vlastní koupelnou, krytá terasa a schodiště a první patro se skládá ze dvou ložnic, každá s vlastní koupelnou a terasou.

Nábytek je zahrnut v ceně.

Kanalizace, vodovod.

Dům byl postaven z cihelného termo bloku. Okna jsou vyrobena z PVC materiálu. Fasáda je izolovaná 8 cm. Podlahy jsou obloženy kvalitními dlaždicemi. Dům je vybaven 4 klimatizace, jeden v každé ložnici a jeden v obývacím pokoji. V obývacím pokoji je komín a na terase gril. Ve dvoře jsou dvě parkovací místa.

Tribanj je krásná malá pobřežní vesnice ležící pod naší nejdelší horou Velebit. Místo je obklopeno krásnou přírodou a jen 10 km od národního parku Paklenica. Ve městě je celoroční obchod av létě dochází k nárůstu zařízení, kde fungují restaurace, kavárny a plážové bary. Do Zadaru se dostanete autem nebo autobusem za 50 minut. 

Čisté moře, klidné prostředí, hory a nedotčená příroda, její srdeční místní obyvatelé dělají toto místo zvláštním a ideální pro kvalitní dovolenou.