en-Apartmán Pag, Stará Novalja Cena : 156 900,-EUR

19/11/2018

ID : 20417143/app/Pag  Nabízíme k prodeji v nově vybudovaném objektu s 5 bytovými jednotkami apartmán o velikosti 79 m2 v přízemí nového domu.
Jedná se o byt o velikosti 78,45 - 3+kk se zahrádkou o velikosti 115,88 m2.
Apartmánový dům se nachází v atraktivní lokalitě na ostrově Pag - Stara Novalja cca 100 m od pláže a moře. Stara Novalja se nachází na mírném svahu na severo-západní části ostrova Pag. Je to nejklidnější část na celém ostrově a proto je ideální pro dovolenou s dětmi a všechny ty, kteří si chtějí užít klid a pohodu. Stara Novalja se nachází v zátoce, která není viditelná z pevniny. Svou polohou je vhodná pro ty, kteří mají rádi potápění a vodní sporty.
Na výstavbu apartmánů se použily velmi kvalitní stavební materiály, optimální a efektní rozmístění pokojů a obyvatelných i neobyvatelných prostor. K apartmánu v přízemí patří zahrádka, na 1. a 2. patře mají byty krásné velké terasy s panoramatickým pohledem na moře. Každému apartmánu jsou přiřazeny dvě parkovací místa. Rok výstavby 2016. Z celkového počtu 5 apartmánů je k dispozici jeden apartmám v přízemí se zahrádkou.

Velkou výhodou prodeje nemovitosti je náš český realitní makléř v Chorvatsku.

- Provize pro RK a právní servis není zahrnut v ceně

Ostrov Vir je jedna z nejpopulárnějších a nejznámějších destinací na Jadranu, po celý rok je tam velmi bohatý kulturní program (v létě se zde konají koncerty, zábavy, animační programy pro děti i pro dospělé). Na ostrově je několik obchodů, restaurací, pizzerií, kaváren, lékárna ...
Ostrov Vir je s pevninou spojen mostem a je cca 20 km vzdálen od Zadaru.
Výborné dopravní spojení, v blízkosti Zadaru je dálnice, letiště.

Velkou výhodou prodeje nemovitosti je náš český realitní makléř přímo na místě v Chorvatsku.

- Provize ve výši 3% pro RK a právní servis ve výši 1% není zahrnut v ceně.