en-APT dům se 7 byty v Privlaka Cena : 570 000,- EUR

05/11/2018

ID- 1/RD/Privlaka Nabízíme k prodeji samostatný dům s více bytovými jednotkami, který se nachází v klidné části letoviska Privlaka obklopené množstvím zeleně a borového lesa. Od moře a krásné pláže je pouhých 80 metrů. Tento velký dům má v přízemí dva apartmány, každý se dvěma ložnicemi, kuchyní s obývacím pokojem, koupelnou a terasou. a zde ještě jeden byt - studio. V 1.patře jsou 4 byty a každý byt má jednu ložnici, kuchyň s obývacím pokojem, koupelnu a terasu. Objekt je využíván pro turistické účely a je plně vybaven pro turistiku. Dvůr je vyzdoben spoustou zeleně s pestrou zahradou, zahradní chatou, grilem a místem pro příjemné společenské setkání.

Privlaka je malebné letovisko v Severní Dalmácii na riviéře Zadar, od kterého je vzdálena zhruba 20 km a leží na velkém, asi 7 km dlouhém a 4 km širokém poloostrově. K městečku patří i malá, přilehlá obec Sabunika.
Třítisícové městečko Privlaka sousedí na severovýchodě se starým královským městem Nin a na západě s ostrovem Vir. Dříve byl hlavním zdrojem příjmu obyvatel lov ryb, námořnictví a vinařství, dnes je to cestovní ruch, což se projevuje zejména obrovskou nabídkou nových turistických atrakcí.

Velkou výhodou prodeje nemovitosti je náš český realitní makléř v Chorvatsku.

-

Dispozice 2x 3kk,studio a 4x2kk
Počet podlaží objektu 2
Vlastnictví osobní
Podlahová plocha celkem 440 m2
Plocha pozemku 970 m2
Voda veřejný vodovod
Elektřina 230 V
Typ budovy cihla
Stav budovy postaven 2011
Topení - Klimatizace

- Provize pro RK a právní servis není zahrnut v ceně