en-Prodej apartmánu v Privlaka   Cena : 240 000,-EUR

11/11/2018

D: 447-1/Privlaka/app3kk Nabízíme k prodeji překrásný luxusní apartmán na mimořádně atraktivním místě v Privlace u Zadaru - V PRVNÍ ŘADĚ U MOŘE. Bytový dům, ve kterém se apartmán nachází, je nově postavený, moderní a funkční, na top místě!! Mezi mořem a nemovitostí není žádná silnice, výhled je zcela otevřený a nerušený.Apartmán v přízemí se skládá z:
vstupního prostoru, koupelny, WC, 2 ložnic, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a kryté terasy. Rozloha apartmánu je cca 64,63 m2.
Patří k němu parkovací místo, sklep v suterénu a zahrada o rozloze cca. 40 m2.
Celková netto užitková plocha bytu s příslušenstvím je 74,63 m2.
Cena: 240 000 eur

V prvním a druhém patře se nacházejí dva dvoupatrové třípokojové apartmány:

Apartmány se skládají z: chodby, koupelny, dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, skladiště a kryté terasy na prvním patře a chodby, ložnice, koupelny, lodžie, a otevřené terasy v druhém patře. Rozloha každého apartmánu je cca. 100,24 m2. K apartmánu patří i jedno parkovací místo a zahrada o rozloze cca. 30 m2.
Celková netto užitková rozloha bytu s příslušenstvím je 105,74 m2.
Cena: 320 000 eur


Dům je vybaven kvalitními materiály. Okna jsou PVC s alu okenicemi a síťkami proti komárům. Podlahy: kvalitní parkety a dlaždice. Na fasádu je dána izolace 8 cm. Apartmány jsou vybaveny klimatizacemi. Vstupní dveře jsou bezpečnostní.
V suterénu jsou dvě sklepní kóje.

Privlaka je malé rybářské a turistické místo, vzdáleno jen 15 min jízdy od města Zadaru, nacházející se na prostorném písečném poloostrově mezi královským městem Ninem a ostrovem Virem. Čisté moře a dlouhé, mělké písečné pláže jsou ideální pro odpočinek a relaxaci.
Obec nabízí všechno potřebné pro pohodlný a kvalitní život: obchody, restaurace, poštu, ambulanci.