Cena : 1 300 000 EUR       Luxusní villa v první řadě k moři

30.04.2024

ID : 1RED K prodeji je velmi luxusní a plně zařízená vila na ostrově Vir, PŘÍMO u moře.

Každá ze 3 ložnic, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, terasy a bazénu nabízí úchvatný výhled na Jaderské moře.

Přímo před domem moře pozvolna padá na písčité dno. Ideální místo ke koupání pro celou rodinu.

Vila je asi 500 m od centra města a je tedy daleko od letního shonu, ale dostatečně blízko, abyste nemuseli chodit dlouhé vzdálenosti. Kavárny, restaurace a supermarket jsou v bezprostřední blízkosti a v docházkové vzdálenosti.

Vila má obytnou plochu 180 m2, v přízemí domu je velká terasa, která přímo přechází do přilehlého bazénu o ploše 50 m2. Zde je také velký otevřený gril a venkovní sprcha.

Nekonečný bazén má rozměr 10 x 2,20 m a hloubku 1,30 m. Byl postaven nejmodernější bazénovou technologií, bez chlóru, s elektrolýzou soli.

3 ložnice v horním patře mají každá koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Všechny ložnice mají přímý přístup na horní terasu s výhledem na moře.

QLED TV, klimatizací a ochranou proti hmyzu.

Plně vybavená, otevřená kuchyně (myčka, velká lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, ....), stejně jako prostorný jídelní kout a otevřený obývací prostor s velkou pohovkou a QLED TV se nachází v suterénu.

Byla instalována i vzduchotechnika.

Ve spodním patře je také samostatný sprchový kout, samostatné WC a voskovaná prádelna, která také nabízí přímý vstup na krytou terasu a do bazénu.

Vila byla dokončena v červenci 2022 podle nejnovějších technologií a standardů, má samostatná parkovací stání a připojení k internetu.

Ostrov Vir je spojen s pevninou mostem.

Nedaleko jsou známé historické památky a památky z římské říše a chorvatské středověké historie, jako jsou kostely, ilyrské hrobky, muzea a římské chrámové stavby. V blízkosti jsou také 4 známé národní parky: Kaňon Paklenica (45 min / autem / ideální pro pěší turistiku a horolezectví), Vodopády Krka (1 hodina jízdy), ostrovy Kornati (od Zadaru 30 km, organizované výlety lodí) a Plitvická jezera, jeden z nejznámějších a nejkrásnějších chorvatských národních parků (cca 2 hodiny jízdy). Romantické městečko Nin je vzdálené pouhých 10 km s historickým starým městem na ostrohu. Letiště Zadar a město Zadar jsou vzdálené 30 km.