Prodáno!!!Luxusní dům 2 řada od  pláže Vir Cena : 990 000 EUR

03.05.2022

MAR548LUXRD/VIR Moderní vila na prodej v novostavbě jen 30 m od krásné pláže.

Větší obytnou část tvoří krytý vstup, garáž, kterou lze využít jako fitness a saunu, komunikační místnost, WC, obývací pokoj s kuchyní a atriovým schodištěm a krytá terasa v přízemí, v patře jsou tři pokoje z nichž dva mají společnou koupelnu a každý má vlastní krytou terasu s výhledem na moře, zatímco jeden pokoj má vlastní koupelnu. Vnitřní schodiště vede na střechu, kde je terasa 130 m2 s kuchyní a krásným výhledem na moře a s připravenými instalacemi pro venkovní jacuzzi.

Druhý obytný prostor tvoří obývací pokoj s kuchyní a WC, krytá terasa v přízemí a dvě ložnice s koupelnou, z nichž jedna má v patře velkou terasu.

Výhled na moře je ze všech pokojů, obývacích i spacích.

Před domem je bazén 3,5x6m, s kotelnou.

Dům je napojen na městskou kanalizaci a má jímku 11m3.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní; střecha, fasáda s 10 cm izolace, tesařské práce s moskytiérami a elektrickými roletami, instalované a proti vloupání a protipožární dveře otevírané na kód. Instalován byl také komín a venkovní ambientní osvětlení.

V domě je podlahové vytápění přes tepelné čerpadlo, které ohřívá jak užitkovou vodu, tak i vodu v bazénu. Chlazení je prováděno pomocí klimatizace, která je v každé místnosti. Dům byl postaven jako chytrý dům, takže všechna zařízení jsou ovládána na dálku (topení, chlazení, zatahování žaluzií, rozsvícení světel, ovládání kamer přes video dohled a zapnutí alarmu,).

Dům má nejkvalitnější kamerový systém a alarm, takže je plně zabezpečen.

Napojeno na městskou vodu a kanalizaci