Luxusní apartmány na Viru , jižní strana, 80 m od pláže            Cena : 290 000 EUR 

24.07.2022

Prodej luxusního bytu v přízemí novostavby na jižní straně ostrova Vir.  78,85 m2. 

K bytu náleží zahrada 35,80 m2 a dvě parkovací stání. Budova je moderní a dobře postavená a skládá se z celkem 3 bytů, každý na vlastním patře.

 Poloha je výjimečná, vzdálenost od moře s nádhernou písečnou pláží je pouhých 80m. Vodovod a kanalizace města jsou napojeny, což je velká výhoda vzhledem k tomu, že jde o ostrov, který se v současné době napojuje. Veškerá zařízení nezbytná pro život a turistiku se nachází v blízkosti, na pláži, několik restaurací.

Byt se skládá ze tří ložnic, jedné hlavní s vlastní koupelnou, další koupelny pro další dva pokoje, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, terasy 18,75 m2 s ranním sluncem.

Popis:

Klimatizace v každém pokoji a obývacím pokoji (s wi-fi ovládáním), podlahové vytápění v koupelnách s digitálním termostatem. Skleněné ploty z tmavého skla na terasu, posuvné hliníkové stěny na podlaze u východů na terasy, zvenčí kvalitní PVC truhlářství REHAU v antracitové barvě, zevnitř v bílé barvě. Moskytiéry a elektrické rolety na všech otvorech. Špičková keramická dlažba rektifikovaná (laserem řezané hrany), rozměry 120x60cm a 60x60cm. Nadstandardní sanitární vybavení (Groge, Laufen, Kolpa, Aquastil).