Luxusní dům na prodej Poljica Brig Cena : 550 000 EUR

07.12.2021

Mar994/POLJICA/ RD Dům se nachází v Poljica Brig, 7 kilometrů od Zadaru, v klidné lokalitě, obklopen zelení a sady, jako stvořený pro ničím nerušenou dovolenou!

 Dům byl postaven kvalitně a ve vysokém standardu. Novostavba, postavená v roce 2018. Příjezdová cesta je upravena. Byl postaven z cihelného termobloku. Okna jsou vyrobena z PVC materiálu se zabudovanými moskytiérami. Fasáda je pokryta 10 cm tepelnou izolací. Podlahy jsou pokryty parketami a dlažbou a schodiště kamenem. Vytápění je zajištěno tepelnými čerpadly.

 V přízemí a v koupelnách je instalováno podlahové vytápění. Přední dveře jsou odolné proti vloupání. Video sledování nainstalováno!

Dům byl postaven na pozemku o výměře 3354 m2. Každý pokoj má topnou a chladicí jednotku, v přízemí je podlahové vytápění.

V přízemí se nachází velká chodba (z chodby se táhne schodiště do sklepa a patra), prostorný obývací pokoj s rohovou sedací soupravou a televizí andorid 165cm a vnitřním krbem, kuchyně a jídelna, WC, ložnice (obsah pokoje: vestavěná skříň, komoda, TV a manželská postel) s vlastní koupelnou, ložnice (obsah pokoje: vestavěná skříň, TV a manželská postel) s vlastní koupelnou a malou spíží s pračkou.

Z obývacího pokoje je vstup na terasu vybavenou krbem na dřevo, velkým jídelním stolem, lednicí na víno a toaletou. Část terasy je možné uzavřít posuvnými kameny.

V pokračování terasy je velký prostor krytý pergolou, bazén 4x12 metrů s vyhříváním a chlazením a venkovní sprcha. Na terase jsou také dvě houpačky a trampolína pro děti.

V suterénu jsou tři místnosti. Jedna je místnost "visnka", druhá je vybavena kulečníkem, stolním fotbalem a šipkami a třetí místnost je na cvičení (taška na box, víceúčelové cvičební zařízení, běžecký pás, orbitrek, stepper a bench press).

V patře je galerie s otevřeným výhledem do obývacího pokoje v přízemí, kde je 140 cm Smart TV, dvousedák a psací stůl se sedátkem. Na galerii je také toaleta. V pokračování vysokého podkroví je ložnice (obsah pokoje: vestavěná skříň, komoda, TV a manželská postel) s vlastní koupelnou. V patře je také velká terasa s výhledem na bazén.

V domě je garáž. V pokračování pozemku se nachází montovaný zahradní domek (29m2). Na pozemku je studna s vodou.