Prodáno!!Luxusní dům na Viru / 

27.08.2021

Mar/RD/dvoj Nádherný dvojdům,  moderního designu s bazénem na jižní straně ostrova Vir. Nachází se 260 metrů od moře a krásných pláží na jih s výhledem na další zadarské ostrovy. Toto zařízení má energetickou certifikaci.

Dům má celkovou čistou užitnou plochu 181,21 m2 a byl postaven na pozemku 311 m2. Dům je jen 1,5 km od centra ostrova, kde se nachází veškerá zařízení nezbytná pro život a různé společenské aktivity.

Skládá se ze dvou podlaží. Přízemí tvoří herna z garáže (možnost přestavby na garáž), toaleta, chodba, obývací pokoj, kuchyň, jídelna, lodžie, vnitřní schodiště a krytý vchod. Elegantně řešené vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde galerie vede do 4 ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu, ostatní koupelny a lodžie.

Tato nemovitost je ještě luxusnější díky 22 m2 bazénu umístěnému ve dvoře. Je vybaven topením a chlazením. Ve dvoře jsou 3 parkovací místa.

Je dobře zavedený v turistickém pronájmu a svým současným majitelům dosáhl fenomenálních výsledků a příjmů.

ZDŮRAZŇUJEME, ŽE DRUHÁ JEDNOTKA DOMU JE také na NA PRODEJ, je stejná . JEDINÝM ROZDÍLEM JE, že  MÁ GARÁŽ MÍSTO HERNY.

Zařízení bylo postaveno v roce 2016. Byl postaven z cihelného termobloku. Přístupová cesta a zahrada jsou upraveny. Okna jsou vyrobena z PVC s elektrickými roletami a moskytiérami. Fasáda je tepelně izolovaná 8 cm. Podlahy jsou pokryty laminátem a dlažbou. V obývacím pokoji a galerii nahoře jsou uspořádány 3 klimatizace. K dispozici je také komín. Byla nainstalována satelitní anténa. Kromě toho byl nastaven kamerový dohled, který lze ovládat pomocí mobilního zařízení. Ve dvoře je kamenný gril. Dveře jsou  dveře odolné proti vloupání a protipožární.

Ostrov Vir je během turistické sezóny obohacen o velké společenské a zábavné programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými cíli, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Queen's Beach.