Luxusní dům s krovní terasou, 2 APT+ garáž   přímo 70 m od  pláže Vir TOP lokalita, vyhřívaný bazén                   Cena : 990 000 EUR

08.05.2022

MAR548LUXRD/VIR Moderní vila na prodej v novostavbě jen 50 m od krásné pláže, druhá řada od moře - dům se dvěma byty a velkou krovní terasou, garáží a velkou zahradou.  Dva vchody na pozemek. . Vše vč. bazénu dokončeno v ceně. 

Oba apartmány budou vybaveny luxusním nábytkem. 

1 apartmán : Větší obytnou část tvoří krytý vstup, garáž, kterou lze využít jako fitness a saunu, komunikační místnost, WC, obývací pokoj s kuchyní a atriovým schodištěm a krytá terasa v přízemí, v patře jsou tři pokoje z nichž dva mají společnou koupelnu a každý má vlastní krytou terasu s výhledem na moře, zatímco jeden pokoj má vlastní koupelnu. Vnitřní schodiště vede na střechu, kde je terasa 130 m2 s přípravou na venkovní kuchyni a krásným výhledem na moře. 

V domě je komín, možno udělat krb. 

Celková plocha bytu 124,88 m2 + krovní terasa = celkem 258, 73 m2 

Pozemek : 483 m2. 

Druhý obytný - Apartmán - prostor tvoří obývací pokoj s kuchyní a WC, krytá terasa v přízemí a dvě ložnice s koupelnou, z nichž jedna má v patře velkou terasu. Velikost : 86,94m2 

Výhled na moře je ze všech pokojů, obývacích i spacích.

Před domem je bazén 3,5x6m - strojovna u bazénu. 

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní; střecha, fasáda s 10 cm izolace, tesařské práce s moskytiérami a elektrickými roletami, instalované a proti vloupání a protipožární dveře otevírané na kód. Instalován byl také komín a venkovní ambientní osvětlení.

V domě je podlahové vytápění přes tepelné čerpadlo, které ohřívá jak užitkovou vodu, tak i vodu v bazénu. Chlazení je prováděno pomocí klimatizace, která je v každé místnosti. Dům byl postaven jako chytrý dům, takže všechna zařízení jsou ovládána na dálku (topení, chlazení, zatahování žaluzií, rozsvícení světel, ovládání kamer přes video dohled a zapnutí alarmu,).

Dům má nejkvalitnější kamerový systém a alarm, takže je plně zabezpečen.

Napojeno na městskou vodu a kanalizaci