PRODÁNO!!Luxusní dům s 5 apartmány v první řadě na Viru                  Cena: 950 000 EUR

02.11.2020

ID : 5APT/VIR Dovolujeme si Vám nabídnout nové apartmány v 1. řadě od moře v oblasti města Vir na ostrově Vir, který je spojen s pevninou mostem. Jedná se o luxusní vilu v kategorii 4 hvězd, která se skládá z 5 apartmánů - jedoho třípokojového v přízemí a čtyř dvoupokojových apartmánů na prvním a druhém poschodí, všechny s úchvatným výhledem na moře. Apartmány jsou vybaveny exkluzivním nábytkem a vybavením do posledního detailu. U vily je umístěný grill s posezením, výhledem na moře a parkovací stání.

Pozemek 382 m2 Vzdálenost od moře 1. řada
Zařízeno -  Zahrada
Parkování  - Venkovní stání 

Celkový počet podlaží 3

APARTMÁN 1:
Moderně zařízený třípokojový apartmán v přízemí vily. Skládá se ze dvou ložnic s vlastními koupelnami, obývacího pokoje a kuchyňského koutu. Z velké terasy je velkolepý výhled na moře a pohoří Velebit.
APARTMÁN 2:
Exkluzivně zařízený apartmán, skládá se z ložnice, koupelny, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a terasy s úžasným výhledem na moře.
APARTMÁN 3:
Luxusní apartmán, který má obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostornou ložnici, koupelnu a terasu s působivým výhledem na moře.
APARTMÁN 4:
Skvěle zařízený apartmán s jednou ložnicí, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, koupelnou a velkou terasou s výhledem na moře.
APARTMÁN 5:
Exkluzivní apartmán, který se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a terasy s velkolepým výhledem na moře.