Prodáno!!RD / Vila v Zatonu u Zadaru Cena: 400 000,-EUR

06.06.2020

MAR387/RD/ZATON Luxusní dům na prodej, Villa, v městské osadě v Zatonu u Zadaru. S ohledem na umístění, architekturu a design, stejně jako kompletní vybavení, je to ideální pro úplný odpočinek a relaxaci. Skvělá příležitost pro turistický pronájem, který by dosáhl výjimečných úspěchů (obsazenost / počet realizovaných nocí). Dům byl postaven na parcele 441m2, z toho 228,86m2 celkové obytné plochy a 13,97m2 pomocné budovy (skladování) ve dvoře, kde je možné vyrobit saunu. Ve velmi pěkně upravené zahradě se nachází bazén.

V přízemí je prostorná kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj, toaleta a prádelna, kde je celý vodní nádrž (kotel). U vchodu do domu nalevo je procházka ve skříni. V patře jsou tři pohodlné pokoje, každá s vlastní koupelnou a klimatizací. Vytápění a chlazení v budově je zajištěno klimatizací značky Daikin, typ Emura, v přízemí jsou dvě klimatizace, nahoře každý pokoj má vlastní klimatizaci.

V přízemí obývacího pokoje je krb na dřevo.

Klimatizační jednotky mají možnost zapínat / vypínat wi-fi i ledničku v kuchyni.

Desky budovy jsou z masivního betonu vyztuženého vyztužující sítí, stěny jsou z cihelných tvárnic Porotherm.

V přízemí je betonový podklad izolován kartonem V4, tepelná izolace (polystyrén) pod glazurou je v přízemí tlustá 5 cm a v prvním patře 7 cm.

Tepelná izolace na vnější straně (fasáda) je tlustá 8 cm.

Stavba bazénu je železobetonová.

Pergola na terase v prvním patře domu a pergola v pomocné budově jsou vyrobeny z galvanizovaného železa.

V přízemí domu jsou dlážděné keramické dlaždice 1. třídy italského výrobce, rozměry 120x60.

WC v přízemí a koupelny v prvním patře jsou obložené keramickými dlaždicemi o rozměrech 30x90 cm u zdí a 60x60 cm u podlah.

Podlahy v pokojích jsou laminátové.

Okna v domě je z PVC zevnitř a z hliníku z vnějšku.

Dokumentace je v pořádku.