Prodáno!!Novostavba 3 APT bazén -  kamenný dům první řada k moři ostrov Vir Cena : 700 000 EUR            

25.03.2022

MAR420/RD/VIRBRDONJA Luxusní kamenná vila se nachází na ostrově Vir, který je s pevninou spojen mostem. Na tomto malém místě můžete strávit horké letní dny na písečných nebo oblázkových plážích a ochladí vás jemný vítr. Poloha vily je ideální, protože se nachází v malé skryté zátoce a má přední polohu u moře, jen 30 m od oblázkové pláže. Vila má plochu 200 m2 a je ideální pro 12 osob. V přízemí je apartmán s jednou ložnicí a v 1. a 2. patře jsou dva apartmány se dvěma ložnicemi a prostornými terasami, kde můžete relaxovat a užívat si výhled na moře. Celkem 5 pokojů pojme 10 osob a v obývacím pokoji jsou dvě přistýlky.

Vila s bazénem se nachází na prostorné a krásně upravené zahradě o rozloze 692 m2, v první řadě u mořena klidné části ostrova Vir (Brdonja), Chorvatsko. 

. Velký bazén je vybaven masážní částí a vodopádem.

Půdorys domu je 145 m2, z celkové plochy 692 m2.


Ostrov Vir je během turistické sezóny obohacen o velké společenské a zábavní programy, což je pro každého něco zajímavého. Je spojen s turistickými loděmi s dalšími turistickými cíli, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je cca. 25 km a letiště v Zadaru cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je zdobené historickými památkami, a písečná pláž královny.