Novostavba luxusního  RD ve výstavbě        1 150 000,-EUR

29.10.2020

MAR548/RDNOVY/VIR Moderní vila na prodej v výstavbě pouhých 25 m od krásné pláže v Prezida, druhá řada od moře.

Větší obytnou část tvoří krytý vchod, garáž, kterou lze využít jako posilovnu a saunu, Technická místnost, toaleta, obývací pokoj s kuchyňským a atriálním schodištěm, a krytá terasa v přízemí, v patře jsou tři ložnice, z nichž dvě mají společnou koupelnu a každá vlastní krytou terasu s výhledem na moře, třetí má pokoj má vlastní koupelnu. Vnitřní schodiště vede na střechu, kde je terasa 130m2, s kuchyní a krásným výhledem na moře a s připravenými instalacemi pro venkovní vířivku.

Druhý obytný prostor se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a toaletou, kryté terasy v přízemí a dvou ložnic s koupelnou, z nichž jedna má nahoře velkou terasu.

Výhled na moře je ze všech pokojů.

Před domem je bazén 3,5x6m s kotelnou.

Pozemek 303 m2.

Dům je napojen na městskou kanalizaci a má cisternu o objemu 11 m3.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní; střecha, fasáda s 10 cm izolace, tesařství s moskytiérami a elektrickými roletami, vestavěné dveře proti vloupání a protipožární dveře, které se otevírají kódem. Byl také nainstalován komín a vnější okolní osvětlení.

Dům má podlahové vytápění pomocí tepelného čerpadla, které ohřívá užitkovou vodu i vodu z bazénu. Chlazení se provádí pomocí klimatizace, která je v každé místnosti. Dům je postaven jako inteligentní dům, takže všechna zařízení jsou ovládána dálkově (topení, chlazení, zavírání žaluzií, rozsvěcení světel, ovládání kamer pomocí video dohledu a zapnutí alarmu,).

Dům má nejkvalitnější kamerový systém a alarm, takže je plně zabezpečen.

Na břehu před domem jsou také tři kotviště pro lodě.

Dům je ve fázi dokončovacích prací.