Prodáno!!Prodej RD Zaton u Zadaru     Cena: 420 000,-EUR  

23.01.2021


Mars70/RD/Zaton Luxusní rodinný dům s bazénem v Zatonu na prodej!

Dům se nachází v klidné části obce, asi kilometr od pláže. Skládá se z přízemí a prvního patra.

V přízemí se nachází vchod, předsíň, kuchyň s obývacím pokojem a jídelnou, ložnice, koupelna a sauna, schodiště a terasa a první patro tří ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu, další koupelna, rekreační místnost, prostor pro hra a lodžie. Dalším luxusem této nemovitosti je 30 m2 dvorek, sauna, atrium a rekreační oblast!

Celková čistá užitná plocha domu je 161,10 m2 a byla postavena na 416 m2 pozemku. Tato nemovitost je na prodej plně zařízená a vybavená! Ve dvoře jsou tři parkovací místa. Okna jsou vyrobena z PVC materiálu s elektrickými žaluziemi a moskytiérami. Byla instalována tepelná izolace 8 cm. Podlahy jsou dlážděné. Obývací pokoj a všechny ložnice jsou vybaveny klimatizací. Byly provedeny přípravy na ústřední vytápění a byl nainstalován krb. Dům má systém pro vytápění tepelného čerpadla, podlahové vytápění s termostaty pro každou místnost a integrované chlazení na stěnách. Přední dveře jsou bezpečnostní a protipožární.


Zaton je malé turistické místo ideální pro skutečný odpočinek a relaxaci od každodenního stresu. Nachází se mezi dvěma historickými městy - Nina (2 km) a Zadar (12 km).

Je to jedinečná směs dalmatské architektury, příjemného středomořského podnebí, zachovalé přírody, bohatého kulturního a historického dědictví a živého turistického každodenního života.

Písečné pláže ve stínu staletých borovic jsou ideální pro rodiny s dětmi. Pokud chcete najít klid, křišťálově čisté moře, čisté moře, stín borových lesů, nezapomenutelné západy slunce, pak je Zaton ideálním místem pro vaši dovolenou.