Prodáno!!RD Donji Karin, s pohledem na moře druhá řada k moři                          Cena : 220 000,-EUR

31.05.2022

MAR645/DONJI KARIN / RD Dům se třemi byty na prodej,   Dům byl v roce 2007 upgradován (jeden byt) a v roce 2018 byla část renovována a renovována. Dům má stavební a užívací povolení a část, která byla upgradována v roce 2007, byla legalizována v roce 2013, takže veškerý vlastnický a další doklady jsou v pořádku a lze je na žádost kupujícího předložit ke kontrole. 2 ze 3 apartmánů jsou klimatizované. V současné době se topení provádí pomocí klimatizace nebo plynových a elektrických ohřívačů a existuje také možnost topení na tuhá paliva (dřevo, pelety, ...), protože je vyroben komín. Objekt má připojení k elektrické síti, telefonu / internetu, městskému vodovodu i kanalizaci v septiku i celé osadě. Jeden byt je studio, jeden je jedna ložnice a třetí je dvě ložnice.

Hrubá plocha nemovitosti je 305 m2.

Celková plocha budovy je 215 m2 (obytná plocha + terasy + schody,...).

Čistá obytná / podlahová plocha budovy je 163 m2.

Dům se skládá ze 3 samostatných bytů se samostatnými vchody + pomocných místností a v případě potřeby v případě, že kupující neplánuje provozovat turistiku a pronájem, ale nemovitost využívat pro vlastní potřebu, stačí drobný zásah dveřmi na jedné zdi, aby propojit dva byty do jednoho většího celku.

Tato nemovitost se nachází v relativně atraktivní lokalitě (první řada k moři a s terasami s výhledem na moře) a pláž / moře je  70 metrů daleko.