PRODÁNO !!RD na ostrově Vir 3 APT Cena : 199 000,-EUR

01.10.2020

MAR272/RD/VIR Dům na prodej, dvoupodlažní, na jižní straně ostrova Vir, část Miljkovica. Dům se nachází ve velmi pěkné lokalitě, jen 200 m od moře s krásnou pláží a veškerou další občanskou vybaveností nezbytnou pro život (obchody, restaurace, MHD, lékárna, klinika, ostrovní centrum, ..).

Skládá se z přízemí a prvního patra. Dům je na pozemku 332m2, z toho 253m2 je dvůr a 158m2 obytného prostoru.

 V přízemí jsou dva meší apartmány, které se skládají z kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, 2 ložnice, koupelny a terasy. 

V patře je velký byt se třemi ložnicemi, který se skládá z kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, dvou ložnic, koupelny a terasy. Grilování ve dvoře.

Ve dvoře je možné zaparkovat 3 nebo více vozidel. Gril. 

Vir je jedním z turistických středisek Zadarské župy, pouhých 25 km od Zadaru a 35 km od letiště Zemunik. Díky křišťálově čistému moři a dokonalým plážím je Vir pro vás cílem, pokud hledáte příležitost investovat, relaxovat nebo změnit své životní prostředí.

Ostrov Vir je během turistické sezóny obohacen o velké společenské a zábavní programy, což je pro každého něco zajímavého. Je spojen s turistickými loděmi s dalšími turistickými cíli, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je cca. 25 km a letiště v Zadaru cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je zdobené historickými památkami, a písečná pláž královny.