RD v Sabunike s bazénem     Cena : 430 000,-EUR

11.04.2019

ID: MAR/RD/SABUNIKE 

VILLA CASA MIA

SABUNKS, PRIVLAKA, ZADAR

Villa CASA MIA je na prodej, krásná kamenná vila s bazénem a středomořskou zahradou v obci Privlaka, pouhých 200 metrů od moře. Skládá se ze tří bytových jednotek. Celková hrubá plocha vily je 441 m2, je postavena na pozemku o rozloze 552 m2. Vila obklopuje upravená středomořská zahrada a před ní je velký bazén o rozloze 32 m2, který tomuto domu dodává další luxus.

V přízemí s čistou plochou 138,86 m2 se nachází prostorný obývací pokoj, předsíň, kuchyň, 3 ložnice a koupelna. V prvním patře, který má čistou plochu 142,36 m2, se nachází velký obývací pokoj, kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny a 2 terasy. Ve druhém patře se nachází ateliér o ploše 70,34 m2. V suterénu se nachází také prádelna s úložným prostorem.

Parkování pro 5 aut.

Vila byla postavena v dobré kvalitě, udržována a pravidelně investována. Bazén byl postaven v roce 2010. Již 4 roky je úspěšně pronajímán turistům po dobu 5 měsíců v roce. Dům je kompletně vybaven, klimatizace je instalována pro vytápění a chlazení, další centrální vytápění, připojení na internet, kabelová televize, satelit, video monitoring, alarm a interkom. V zahradě se nachází automatické zavlažování, vhodné osvětlení, venkovní krb a zahradní nábytek.

Privlaka je malá rybářská a turistická destinace jen 15 minut jízdy autem od města Zadar, který se nachází na prostorném písečném poloostrově mezi královským městem Nin a ostrovem Vira. Čisté moře a dlouhé, mělké písečné zátoky jsou vytvořeny pro úplnou relaxaci. Místo nabízí veškerý potřebný obsah pro příjemný a kvalitní život: obchody, restaurace, pošta, ambulance. Sportoví nadšenci, rekreační nadšenci, kteří si chtějí vyzkoušet plachtění nebo surfování, najdou koutek v blízkých vesnicích. Vše, co potřebujete pro klidnou a relaxační rodinnou dovolenou ve středomořském stylu, najdete zde.