Cena: 299 000 EUR            Dům se dvěma apartmány na Viru, 200 m od moře 

15.09.2023

Velmi pěkný a udržovaný dům se dvěma byty a garáží je na prodej na jižní straně ostrova Vir. Nachází se přibližně 100 m od moře, krásných pláží a doprovodných zařízení. Napojeno na městskou vodu a kanalizaci.

V přízemí se nachází byt sestávající z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, ložnice a koupelny. V prvním patře dvoupokojový byt s připravenými instalacemi pro montáž kuch. Každý apartmán má nádhernou pohodlnou terasu, přízemí a přístup na dvůr s grilem. V prvním patře jsou dvě terasy a schodiště, které vedou na střešní terasu s výhledem na moře. Garáž 18m2. Fasáda byla nově postavena v roce 2022.

Velmi čistý a udržovaný dům, připravený k nastěhování. Možnost zapojit se do turistického pronájmu s ohledem na lokalitu.

Ostrov Vir je jednou z nejatraktivnějších destinací na Jadranu. Obsahuje četné pláže a čisté moře. Ideální pro dovolenou a turistiku. Je velmi dobře spojen se zbytkem zadarského souostroví, Kornati, Paklenice a dalších atrakcí.

Zadar je jen 25 km daleko. Super vymožeností je blízkost letiště Zemunik, které spojuje tuto část chorvatského pobřeží s mnoha zeměmi Evropy a světa.

Pohled na dům z ulice
Pohled na dům z ulice