Cena : 260 00 EUR       Apartamán 4KK se střešní terasou na Viru Výhled na moře , 100 m od pláže

10.06.2024

ID: 1760 Prodej bytu v novostavbě se střešní terasou na ostrově Vir.

Byt se nachází v prvním patře bytového domu, který má přízemí a první patro a skládá se z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje se vstupem na prostornou krytou terasu, koupelny, WC a tří ložnic. 

 K bytu náleží polovina střešní terasy, která nabízí krásný výhled na moře a Velebit. Vzdálenost od moře a pláže je cca 100 metrů. V bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost nezbytná pro každodenní život a turistiku. Dvě parkovací místa zajištěna.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.