Domy nad  500 000 EUR

 

V případě prohlídek s naším makléřem : Všechny Vám prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % z kupní ceny za právní servis. Podrobnější informace o nemovitostech např. polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem o zprostředkování. Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.

Mar1145/4APT/VIR Dům se třemi apartmány na prodej, druhá řada k moři na ostrově Vir. Dům se nachází na pozemku o velikosti 293m2, podlahová plocha domu je 143m2. Obytná plocha včetně terasy je tedy celkem 286m2.

MAR420/RD/VIRBRDONJA Luxusní kamenná vila se nachází na ostrově Vir, který je s pevninou spojen mostem. Na tomto malém místě můžete strávit horké letní dny na písečných nebo oblázkových plážích a ochladí vás jemný vítr. Poloha vily je ideální, protože se nachází v malé skryté zátoce a má přední polohu u moře, jen 30 m od oblázkové pláže. Vila...

Dům na severní straně ostrova u překrásné pláže, 80 m od moře. Na pláži jsou slunečníky a restaurace.
V suterénu domu je velká garáž až na 4 auta a studio apartmán. Dále technická místnost.

První patro : dva apartmány, každý o velikosti cca 50 m2.
1. 3KK apartmán - který má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyni, jídelnu, koupelnu a velkou terasou. ...