Domy do 500 000 EUR

 

id : 1771. Krásný dům na prodej, přízemí, 1. řada k moři na ostrově Vir. Nachází se v klidné oblasti a nabízí otevřený výhled na moře a Velebit. Před domem je malá písečná zátoka, ideální pro relaxaci a koupání bez davů lidí.
Dům byl postaven na pozemku o výměře 395 m2, obytná plocha 161 m2. Před pár lety prošel...

ID: 1778 Dvojdům se dvěma byty a bazény ve fázi ROHBAU je na prodej.
Nachází se na pozemku o velikosti 602 m2 a skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí má každá polovina obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvě ložnice a koupelnu a také komoru. V prvním patře jsou dvě ložnice s koupelnou.
Objekt se...

ID : 2169 Dům se rozkládá na pozemku o velikosti 408 m2.
V přízemí domu se nachází apartmán s obývacím pokojem, kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou a krytou terasou. Venkovní schody vedou do prvního patra, kde je identický apartmán.Z nejvyššího patra je výhled na moře.
Na prostorném dvoře je bazén a altán.
Dům je plně vybaven a zařízen...

Vir 1282 Dům na prodej na severní straně ostrova Vir. Dům byl postaven na pozemku o velikosti 348 m2. Dům má celkovou obytnou plochu 82 m2, přízemí a první patro. V přízemí se nachází velký dvoupokojový byt, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, dvě koupelny, koupelna a dvě terasy. Klimatizace v bytě. V prvním patře je také krásný apartmán s...