Domy do 300 000 EUR

 

ID: LauraRD/ ZadarSukoš Nabízíme k prodeji nový dům na předměstí Zadaru před Sukošanem, v Chorvatsku. Dům se nachází v blízkosti přístavu "Dalmácie" s pohledem na Ugljan a Pašman, přímo naproti národnímu parku Kornati. Dům je v první řadě od moře (naproti přístavu) u hlavní silnice.

ID : Dá/2APT/VIRSITE Nabízíme k prodeji nově postavený dům v klidné oblasti na ostrově Vir. Dům má 2 bytové jednotky (přízemí a 1.patro). Každá bytová jednotka má vstupní část, kuchyni, obývací pokoj, koupelnu, 2 ložnice a velkou terasu. Dům je postaven na pozemku o rozloze 350 m2, který se nachází u borovicového lesa a od pláže je vzdálen jen 150...

MAR111/RD/VIR Nabízíme k prodeji dům se třemi apartmány, celkem o velikosti obytné plochy 145 m2 ve velmi atraktivní lokalitě v ulici Miljkovica na ostrově Vir - v Chorvatsku. Dům se nachází pouhých 50 m od moře.

ID : 2041764 RD/RAŽANAC Dům v obci Ražanac, k moři a pláži je vzdálenost cca. 200 m, prostor mezi domem a mořem není stavební, takže je zde nerušený pohled na moře a Velebit.
Dům je umístěn na parcele 385 m2 a má 2 apartmány v přízemí a 2 v podkroví.
Celková obytná plocha domu je 160 m2...