Domy do 300 000 EUR

 


Vážení klienti, nebo předání adresy, polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem "dopis úmyslu".
Tento dokument Vás zavazuje, pokud si Vámi vybranou nemovitost nemovitost koupíte, Kupní smlouvu uzavřete přes naši realitní kancelář nebo našeho partnera. Dopis úmyslu je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.

V případě prohlídek s naším makléřem : Všechny prezentované nemovitosti, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% (+ DPH) provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % (+DPH) z kupní ceny za právní servis.

Prodej dvojdomu na severní straně ostrova Vir Dům se rozkládá na pozemku 144m2, spodní patro má prostornou terasu, obývací pokoj s kuchyní a koupelnou, v prvním patře jsou dvě ložnice a koupelna. Dvůr za domem nabízí možnost příjemného posezení s grilem. Dům je kompletně zařízený a je na prodej Nachází se v klidné části ostrova a je jen 250 m...