Apartmány do 100 000 EUR

 

V případě prohlídek s naším makléřem : Všechny Vám prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře Chorvatskoreality/ Stellamar. V případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazujete zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % z kupní ceny za právní servis. Podrobnější informace o nemovitostech např. polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem o zprostředkování. Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.


Byt na prodej na severní straně Viru. V bytě jsou dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, toaleta a balkon. Nachází se v prvním patře, v klidné ulici. Vzdálenost od moře 150 m. K bytu náleží jedno parkovací místo. Nádrž na vodu.

Prodáno!!Mar934MAR/APT/VIR Prodej bytu v novostavbě se dvěma ložnicemi. Byt se nachází ve 2. patře menšího bytového domu, který obsahuje celkem 6 bytových jednotek. Městský vodovod a kanalizace jsou napojeny.