Domy do 200 000 EUR

 


Nenalezli jste vhodnou  nemovitost v naší nabídce ? Napište nám vaše požadavky a my Vám připravíme nabídky na "míru".

MAR182/HOSTEL/VIR Dům na prodej s velkou zahradou na jižní straně ostrova Vir, ideální pro turistiku. Dům je ve formě malého hostelu, v oblasti Vir, která je zásobována městskou vodou a odpadními vodami, což dále usnadňuje cestovní ruch. Moře je jen 300 m. Dům zaujímá půdorys 200 m2 (přibližně 170 m2 obytné plochy), z celkového počtu 678 m2 velkého...

MAR103/RD/VIR Velký dům ve dvou patrech. V přízemí se nachází velký obývák a kuchyňka, krytá tersa, která je prosklena a koupelna. Výcho na zahradu. Na zahradě je venkovní seezení s venkovní kuchyňkou. Několik parkovacích míst a vzrostlá zeleň. V patře jsou 3 ložnice a koupelna . Velká terasa s výhledem na moře.
V suterénu domu je technická...

Dům nedaleko pláže, v přízemí domu je velký obývací pokoj, koupelna a jedna ložnice. Schody do patra a zde jsou další 3 ložnice a koupelna. Dvě terasy z ložnic s částečným výhledem na moře.

ID: MAR166/RD/VIRNabízíme k prodeji samostatný dům se dvěma byty na ostrově Vir ve Veliké Slatině.
Zastavěná plocha je 69 m2 a zahrada je 249 m2. V domě jsou 2 bytové jednotky, celkem podlahová plocha domu je 138 m2.
U každého bytu je velká terasa, z horního patra s výhledem na moře.
Dům se nachází v zahradě...

ID : MAR148/RD/VIR PREZ Dvojdomek na prodej na jižní straně ostrova Vir, oblast Prezida. Dům se skládá z přízemí a prvního patra, kde se nachází jeden byt se dvěma ložnicemi. Každý apartmán se skládá ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, koupelny a terasy.

MAR115/RD/VIR Nabízíme k prodej řadový rodinný dům na jižní straně ostrova Vir v atraktivní lokalitě pouhých 130 m od moře.
Dům má nově prosklenou terasu, obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice a prostornou předsíň před ložnicemi, kterou současný majitel využil na 3 ložnici.
U domu je dvůr, kde je možné grilovat. Je zde ještě garáž spojena domem....