Domy do 200 000 EUR

 
Vážení klienti,  předání adresy, polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem "dopis úmyslu".
Tento dokument Vás zavazuje, pokud si Vámi vybranou nemovitost nemovitost koupíte, Kupní smlouvu uzavřete přes naši realitní kancelář nebo našeho partnera. Dopis úmyslu je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.
V případě prohlídek s naším makléřem : Všechny prezentované nemovitosti, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% (+ DPH) provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % (+DPH) z kupní ceny za právní servis.


Dům nedaleko pláže, v přízemí domu je velký obývací pokoj, koupelna a jedna ložnice. Schody do patra a zde jsou další 3 ložnice a koupelna. Dvě terasy z ložnic s částečným výhledem na moře.

ID : MAR148/RD/VIR PREZ Dvojdomek na prodej na jižní straně ostrova Vir, oblast Prezida. Dům se skládá z přízemí a prvního patra, kde se nachází jeden byt se dvěma ložnicemi. Každý apartmán se skládá ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, koupelny a terasy.

MAR182/HOSTEL/VIR Dům na prodej s velkou zahradou na jižní straně ostrova Vir, ideální pro turistiku. Dům je ve formě malého hostelu, v oblasti Vir, která je zásobována městskou vodou a odpadními vodami, což dále usnadňuje cestovní ruch. Moře je jen 300 m. Dům zaujímá půdorys 200 m2 (přibližně 170 m2 obytné plochy), z celkového počtu 678 m2 velkého...

MAR103/RD/VIR Velký dům ve dvou patrech. V přízemí se nachází velký obývák a kuchyňka, krytá tersa, která je prosklena a koupelna. Výcho na zahradu. Na zahradě je venkovní seezení s venkovní kuchyňkou. Několik parkovacích míst a vzrostlá zeleň. V patře jsou 3 ložnice a koupelna . Velká terasa s výhledem na moře.
V suterénu domu je technická...