Domy do 200 000 EUR

 


Nenalezli jste vhodnou  nemovitost v naší nabídce ? Napište nám vaše požadavky a my Vám připravíme nabídky na "míru".

MAR115/RD/VIR Nabízíme k prodej rodinný dům na jižní straně ostrova Vir v atraktivní lokalitě pouhých 130 m od moře.
V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, koupalna a prostorná terasa.
U domu je dvůr kde je možné grilovat. Je zde ještě garáž, která je napojena u vchodu do domu a jsou zde ještě další dvě parkovací místa....

MAR272/RD/VIR Dům na prodej, dvoupodlažní, na jižní straně ostrova Vir, část Miljkovica. Dům se nachází ve velmi pěkné lokalitě, jen 200 m od moře s krásnou pláží a veškerou další občanskou vybaveností nezbytnou pro život (obchody, restaurace, MHD, lékárna, klinika, ostrovní centrum, ..).

MAR103/RD/VIR Velký dům ve dvou patrech. V přízemí se nachází velký obývák a kuchyňka, krytá tersa, která je prosklena a koupelna. Výcho na zahradu. Na zahradě je venkovní seezení s venkovní kuchyňkou. Několik parkovacích míst a vzrostlá zeleň. V patře jsou 3 ložnice a koupelna . Velká terasa s výhledem na moře.
V suterénu domu je technická...

Mar9/Rd/ Vir Rodinný dům na prodej na ostrově Vir, oblast Torovi. Dům má obytnou plochu, celkem 168 m2 a zahrady 240 m2. Přízemí a první patro, ve kterém se v každém patře nachází apartmán s jednou nebo dvěma ložnicema, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj a krásná terasa s výhledem na moře a Zadarské ostrovy.

ID: MAR166/RD/VIR Nabízíme k prodeji samostatný dům se dvěma byty na ostrově Vir ve Veliké Slatině.
Zastavěná plocha je 69 m2 a zahrada je 249 m2. V domě jsou 2 bytové jednotky, celkem podlahová plocha domu je 138 m2.
U každého bytu je velká terasa, z horního patra s výhledem na moře.
Dům se nachází v zahradě...

ID: MAR42/RDř/VIR Nabízíme k prodeji patrový řadový domek na samostatném oploceném pozemku. Přízemí je otevřené s vysokým stropem - obývací pokoj, kuchyně, spižírna a koupelna. V patře jsou 2 pokoje, koupelna a vestavěná skříň. Dům je k prodeji kompletně zařízený.

ID-20415146N/RD/VIR Krásný venkovský dům se prodává na jižní straně ostrova Vir, v části Prezida na jižní straně.
Nachází se v ideální poloze, 100 metrů od pláže, klidné ulice. Ideální místo pro dovolenou .
Dům má 90 m2 obytného prostoru, který se skládá ze dvou ložnic, koupelny a otevřeného obývacího pokoje s kuchyní a jídelny, ze které je krytá...