Domy do 200 000 EUR

 


Nenalezli jste vhodnou  nemovitost v naší nabídce ? Napište nám vaše požadavky a my Vám připravíme nabídky na "míru".

MAR103/RD/VIR Velký dům ve dvou patrech. V přízemí se nachází velký obývák a kuchyňka, krytá tersa, která je prosklena a koupelna. Výcho na zahradu. Na zahradě je venkovní seezení s venkovní kuchyňkou. Několik parkovacích míst a vzrostlá zeleň. V patře jsou 3 ložnice a koupelna . Velká terasa s výhledem na moře.
V suterénu domu je technická...

MAR610/RD/VIR Samostatný dům na prodej, dvoupodlažní, se dvěma samostatnými byty. Dům byl postaven na pozemku 173m2, z toho 78m2 je podlahová plocha a 95m2 dvůr. Každý apartmán se skládá z ložnice, kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, krásné terasy a koupelny.

ID: MAR166/RD/VIRNabízíme k prodeji samostatný dům se dvěma byty na ostrově Vir ve Veliké Slatině.
Zastavěná plocha je 69 m2 a zahrada je 249 m2. V domě jsou 2 bytové jednotky, celkem podlahová plocha domu je 138 m2.
U každého bytu je velká terasa, z horního patra s výhledem na moře.
Dům se nachází v zahradě...

MAR115/RD/VIR Nabízíme k prodej řadový rodinný dům na jižní straně ostrova Vir v atraktivní lokalitě pouhých 130 m od moře.
Dům má nově prosklenou terasu, obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice a prostornou předsíň před ložnicemi, kterou současný majitel využil na 3 ložnici.
U domu je dvůr, kde je možné grilovat. Je zde ještě garáž spojena domem....

ID : MAR148/RD/VIR PREZ Dvojdomek na prodej na jižní straně ostrova Vir, oblast Prezida. Dům se skládá z přízemí a prvního patra, kde se nachází jeden byt se dvěma ložnicemi. Každý apartmán se skládá ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, koupelny a terasy. Ve dvoře je možné pohodlně zaparkovat dvě vozidla, případně tři. Dům má v současné...

MAR272/RD/VIR Dům na prodej, dvoupodlažní, na jižní straně ostrova Vir, část Miljkovica. Dům se nachází ve velmi pěkné lokalitě, jen 200 m od moře s krásnou pláží a veškerou další občanskou vybaveností nezbytnou pro život (obchody, restaurace, MHD, lékárna, klinika, ostrovní centrum, ..).

Mar/ RD/ Žitná novostavba Ulice Žitna na ostrově Vir, 300 m od jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Žitna pláž, je na prodej nově postavený moderní dům ve dvou patrech. Je to polovina dvojdomku, každá část je vedene v KN jako jeden dům.