Domy do 400 000 EUR

 


Vážení klienti, prohlídky nemovitostí, nebo předání adresy, polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem "dopis úmyslu".

Tento dokument Vás zavazuje, pokud si Vámi vybranou nemovitost nemovitost koupíte, Kupní smlouvu uzavřít přes naši realitní kancelář nebo našeho partnera. Dopis úmyslu je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.

Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) + právní servis.

 

Kamen /RD/ privlaka Dovolujeme si Vám nabídnout tuto krásnou, novou, kamennou vilu s bazénem v oblasti Privlaka v Chorvatsku. Vila je postavena na pozemku o rozloze 470 m2 a její celková užitná plocha činí 116 m2. Skládá se z přízemí, prvního patra a garáže o rozloze 19,37 m2. V přízemí (77,07 m2) domu se nachází kuchyně s jídelnou,...

CMAR97 /RD/Privlaka/ Dovolujeme si Vám nabídnout tuto nádhernou, luxusní, kamennou vilu s výhledem na moře z horního patra v oblasti města Privlaka v Chorvatsku. Její celková obytná plocha činí 132,8 m2, je postavena na pozemku o rozloze 416 m2 a skládá se z přízemí a prvního patra.