Domy do 400 000 EUR

 

V případě prohlídek s naším makléřem : Všechny Vám prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % z kupní ceny za právní servis. Podrobnější informace o nemovitostech např. polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem o zprostředkování. Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.

Velmi pěkný a udržovaný dům se dvěma byty a garáží je na prodej na jižní straně ostrova Vir. Nachází se přibližně 100 m od moře, krásných pláží a doprovodných zařízení. Napojeno na městskou vodu a kanalizaci.

Dvojdům se 4 apartmány v centru ostrova Vir s výhledem na moře je na prodej. Je vzdálena cca 200 m od krásné pláže a veškerá další zařízení nezbytná pro život a turistiku se nacházejí v bezprostřední blízkosti.

ID: 1347 Dům se dvěma samostatnými byty a garáží je na prodej na ostrově Vir. je to cca 200m od moře, krásných pláží a doprovodných zařízení na nich. Je to 10 minut snadné chůze do centra ostrova, kde jsou obchody, lékárna, poliklinika, MHD, stravovací zařízení atd., a v bezprostřední blízkosti (100 m) je kavárna, pekárna , trhy, autobusové...