Apartmány Luxusní nad 200 000 EUR 

 

V případě prohlídek s naším makléřem : Všechny Vám prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % z kupní ceny za právní servis. Podrobnější informace o nemovitostech např. polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem o zprostředkování. Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.

ID: 1468 Byt na prodej 50m od moře na ostrově Vir. Byt se nachází ve druhém patře domu, kde budou celkem 3 bytové jednotky.Plocha je 91,49 a sestává z chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, dvou ložnic, koupelny, WC a zastřešené terasy s výhledem na moře. K bytu náleží střešní terasa 47 m2 a jedno parkovací stání.

Penthouse se střešní terasou na ostrově Vir na prodej. Plocha je cca 120m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, koupelny, tří ložnic, z nichž dvě mají vlastní koupelnu, a terasy. Střešní terasa o velikosti cca 30 m2 s krásným výhledem na moře.

MarBIB/Penth. Apartmán v II. NP a krovní terasou a střešním soukromým bazénem má v ceně jedno parkovací místo, další místa lze zakoupit. Tento byt má již kuchyňskou linku a vestavěnou skříň v ložnici, postel. Velmi luxusní materály.