Apartmány 200 000 - 300 000 EUR

 

Vážení klienti, nebo předání adresy, polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem "dopis úmyslu".

Tento dokument Vás zavazuje, pokud si Vámi vybranou nemovitost nemovitost koupíte, Kupní smlouvu uzavřete přes naši realitní kancelář nebo našeho partnera. Dopis úmyslu je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.

V případě prohlídek s naším makléřem : Všechny prezentované nemovitosti, pokud se rozhodnete  koupit vy, nebo člen rodiny a Váš  známý, se zavazujete  koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% (+ DPH) provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % (+DPH) z kupní ceny za právní servis.

D: 447-1/Privlaka/app3kk Nabízíme k prodeji překrásný luxusní apartmán na mimořádně atraktivním místě v Privlace u Zadaru - V PRVNÍ ŘADĚ U MOŘE. Bytový dům, ve kterém se apartmán nachází, je nově postavený, moderní a funkční, na top místě!! Mezi mořem a nemovitostí není žádná silnice, výhled je zcela otevřený a nerušený.Apartmán v přízemí se skládá...