Apartmány 100 000 - 200 000 EUR

 

V případě prohlídek a informací o nemovitostech od našeho makléře - tedy  prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře Chorvatskoreality/ Stellamar. V případě koupě některé z níže uvedených nemovitostí se zavazujete zprostředkovatelské agentuře zaplatit provizi, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru. 

Před prohlídkami také  podepisujete dokument o prohlídkách.  Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.


ID: 1877 Prodej 3 KK bytu v mimořádně atraktivní lokalitě Privlaka. Nachází se ve 2. patře menšího obytného domu, který byl postaven v 1. řadě k moři. V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nachází restaurace a obchod. Byt je kompletně zařízený a prodává se jako takový.

ID:2161 Byt 2KK na prodej, první řada k moři v Zatonu. Nachází se v prvním patře budovy. Má rozlohu 43,10 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, ložnice, koupelny a terasy s výhledem na moře. Má jedno parkovací místo. Dokumentace v pořádku, možná dohoda Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což...

ID: 2150 Jednopokojový byt na prodej v Zaton.
Byt je ve skvělé lokalitě, plocha je 45m2.
Nachází se v prvním patře, má obývací pokoj a kuchyň. koupelna a prostorná terasa. Vnitřní schodiště vede do patra, kde je galerie a další menší prostor s postelí a balkonem s výhledem na moře.
Vzdálenost od moře a krásné pláže je cca 230 m....