Apartmány 100 000 - 200 000 EUR

 

V případě prohlídek s naším makléřem : Všechny Vám prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře Chorvatskoreality/ Stellamar. V případě koupě některé z níže uvedených nemovitostí se zavazujete zprostředkovatelské agentuře zaplatit provizi + právní servis, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru. 

Před prohlídkami podepisujete dokument o prohlídkách.  Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.


ID: PřízBOB Apartmán v přízemí - 2KK na prodej v blízkosti pláže, obchodů a restaurací na ostrově Vir. Ostrov je s pevninou spojen mostem. V tomto domě jsou na prodej 2 podobné apartmány, nad sebou, je tedy zajímé koupit oba, jako perfektní investici. Jedná se o pravou část domu.

ID: 1702 Byt na prodej blízko centra ostrova Vir, cca. 600 m. Nachází se v 1. patře menšího bytového domu. Veškerá občanská vybavenost pro život a turistiku (obchody, restaurace, MHD, pošta atd.) je v dosahu 200-300m.

ID: 1606 Byt se dvěma ložnicemi ve výstavbě na ostrově Vir je na prodej. Nachází se v 1. patře menšího bytového domu. Čistá plocha je 72m2, 60m2 obytná plocha + 10m2 krásná terasa. má 1 parkovací místo. Na ostrově Vir probíhá připojování městského vodovodu a kanalizace, sousední objekty jsou již napojeny. V objektu bude vodojem a septik, který bude...