Apartmány 100 000 - 200 000 EUR

 

V případě prohlídek a informací o nemovitostech od našeho makléře - tedy  prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře Chorvatskoreality/ Stellamar. V případě koupě některé z níže uvedených nemovitostí se zavazujete zprostředkovatelské agentuře zaplatit provizi + právní servis, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru. 

Před prohlídkami také  podepisujete dokument o prohlídkách.  Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.


ID: 2104 Apartmán 2KK s krásným výhledem na moře a ostrovy Zadar je na prodej. Orientace bytu je jihozápadní, což zajišťuje celodenní sluneční svit a nádherný výhled na západ slunce. Byt je kompletně zařízený, udržovaný a prodává se jako takový. Skládá se z kuchyně a jídelny, obývacího pokoje, terasy, koupelny a ložnice. Strop je vysoký a otevírá...

ID: 1877 Prodej 3 KK bytu v mimořádně atraktivní lokalitě Privlaka. Nachází se ve 2. patře menšího obytného domu, který byl postaven v 1. řadě k moři. V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nachází restaurace a obchod. Byt je kompletně zařízený a prodává se jako takový.


ID: 1899 2kk byt na prodej 100m od moře. Byt se nachází v přízemí domu, kde jsou celkem 4 bytové jednotky. Má rozlohu 56,89 m2 a má obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, dvě ložnice, koupelnu a krytou terasu. Byt je moderně vybaven a jako takový se prodává. Vzdálenost k moři je cca 150m, k dalšímu potřebnému zázemí k pobytu cca 500m...